ZEBRANIA Z RODZICAMI

Szanowni Państwo,

w dniu 27 sierpnia 2020 r. w godzinach 16:30 – 18:00 odbędą się spotkania wychowawców klas szkoły podstawowej i punktu przedszkolnego z rodzicami. Głównym celem spotkań będzie zapoznanie rodziców z dokumentem „Procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie.

Harmonogram spotkań:
• Godzina 16:30 w hali sportowej – spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych.
• Godzina 17:00 w hali sportowej – spotkanie z rodzicami dzieci z grupy trzylatków,
• Godzina 17:00 Platforma Microsoft Teams – wszystkie grupy czterolatków, pięciolatków i sześciolatków uczestniczą w spotkaniach online.
• Godzina 17:00 Platforma Microsoft Teams – wszystkie klasy II – VII uczestniczą w spotkaniach online.

Robert Pypkowski