WIDEOKONFERENCJA Z PREZESEM ORACLE

11 grudnia 2018 o godzinie 11.00 członkowie naszej szkolnej grupy Alice3 odbyli rozmowę z panem Piotrem Witczyńskim, prezesem Oracle Polska.

W trakcie konferencji uczniowie opowiedzieli o historii oraz atrakcjach naszego miasta i okolic. Uczniowie przedstawili także 5 lat całej działalności „Drużyny Alice 3” które owocowały w wiele wydarzeń takich jak prowadzenie warsztatów informatycznych dla uczestników Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Edukacja medialna i programowanie w Cyfrowej Szkole” we Wrześni. „Drużyna Alice 3” brała regularny udział w inicjatywie „Code Week” w ramach którego co roku w październiku gościliśmy uczniów z innych placówek edukacyjnych w celu promowania nauki programowania. Na przestrzeni tych wszystkich lat zostały zorganizowane także 3 szkolne konkursy Alice we współpracy z LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku.

Zapraszamy wszystkich do naszego archiwum drużyny Alice3 oraz kanału na YouTube. Na tej stronie można przeczytać o historii zespołu oraz o wydarzeniach z życia grupy.