WARSZTATY W GRUPIE „MOTYLKI”

W dniu 21 grudnia w sali grupy „Motylki” zastały zorganizowane bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne. Zajęcia rozpoczęły się występem dzieci, które zaśpiewały piosenkę „Choinka przedszkolaków”.

Następnie rodzice i ich pociechy wykonywali piękne ozdoby choinkowe wykazując się przy tym wielką pomysłowością i kreatywnością. Przy dźwiękach kolęd powstawały ciekawe bombki, aniołki i kolorowe łańcuchy. Na koniec spotkania wszyscy zaprezentowali swoje ozdoby i zapozowali do pamiątkowego zdjęcia. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Wykonane ozdoby z pewnością będą stanowiły świąteczną dekorację domów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nich udział. Życzymy Wesołych Świąt!