UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY W GRONIE NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Z satysfakcją informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie naszej szkoły otrzymali prestiżowe stypendium dla najzdolniejszych uczniów województwa mazowieckiego. 
 
Jest to już III edycja „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”. To zaszczytne stypendium otrzymali uczniowie klasy IIIb gimnazjum: Olaf Cichosz, Klaudiusz Mikołajczyk, Jakub Kowalczyk i Radosław Witkowski.
 
Stypendium będzie wydatkowane na cele edukacyjne, bezpośrednio związane z rozwojem edukacyjnym poprzez realizację Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego ucznia, który uczniowie będą realizować pod opieką pani Anny Markiewicz. Celem projektu jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów dotychczasowych gimnazjów i liceów ogólnokształcących z obszaru województwa mazowieckiego, szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów ogólnych, tj. przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości.
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów!