TYDZIEŃ BAJEK POLSKICH

Przez cały tydzień (08.02- 12.02.2021r.) Żabki oraz Leśne Skrzaty uczestniczyły w zajęciach realizowanych w ramach projektu ,,Tydzień Bajek Polskich. Przedszkolaki codziennie poznawały nowego bohatera, któremu poświęcały cały swój ,,przedszkolny” dzień. W poniedziałek Żabki i Leśne Skrzaty gościły u siebie Bolka i Lolka, we wtorek z wizytą przybył Reksio, w środę dzieci pracowały z Baltazarem Gąbką, natomiast w czwartek to Miś Kudłatek skradł małe serca. Piątek był czasem na napisanie listu do jednego z bohaterów, który kończył już udział w projekcie. Każdego dnia przedszkolaki poznawały przygody nowo poznanych bohaterów, tworzyły prace plastyczne małego i dużego formatu, pracowały z mapą, liczyły i klasyfikowały smoki oraz bawiły się w zabawy ruchowe nawiązujące do konkretnych bajek. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom ,,Znawcy polskich bajek”.