ŚWIĄTECZNA PAKA DLA KOTA I PSIAKA

W dniach od 6 do 20 grudnia w Punkcie Przedszkolnym została zorganizowana zbiórka darów dla podopiecznych Fundacji Dla Zwierząt ANIMAL GHOST.

Przedszkolaki i ich rodzice pokazali, że nie jest im obojętny los bezdomnych zwierząt. Chętnie wzięły udział w akcji przynosząc przeróżne smakołyki. W ostatnim dniu akcji do przedszkola przyjechały wolontariuszki fundacji: pani Małgorzata Trocha i Barbara Wichrowska. Po krótkiej pogadance, mającej na celu uwrażliwienie dzieci na konieczność niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom, dzieci spakowały świąteczną paczkę dla czworonogów.

Wszystkim przyjaciołom zwierząt bardzo dziękujemy za udział w akcji i przyłączenie się do pomocy podopiecznym Fundacji ANIMAL GHOST.