PIKNIK Z OKAZJI DNIA RODZINY

Jak wszystkim wiadomo Dzień Mamy, Taty oraz Dziecka dla każdego malucha jest niezmiernie ważnym wydarzeniem. Z okazji wspólnego święta 6 czerwca w Punkcie Przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się „Dzień Rodziny”. Celem imprezy była integracja rodziców, dzieci i nauczycieli oraz zabawa na świeżym powietrzu.

Wszystkich przybyłych gości powitał dyrektor placówki pan Robert Pypkowski. Uroczystość rozpoczęły przedszkolaki, które wierszem i piosenką pokazały swoim mamusiom i tatusiom, jak bardzo ich kochają. Po występie rodzice otrzymali od swoich pociech własnoręcznie wykonane upominki. Nie jedna łza zakręciła się w oczach rodziców.

Po części oficjalnej nadeszła pora na wspólne świętowanie. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w zabawach sportowych, plastycznych, muzyczno – ruchowych. Wielką atrakcją było malowanie buziek, tatuaże, farbowanie włosów oraz wielkie bańki mydlane.

Amatorzy grilla mieli możliwość zjedzenia pieczonej kiełbaski. Dla łasuchów, dzięki pomocy rodziców został przygotowany kącik ze słodyczami oraz wypiekami. W tak upalny dzień można było schłodzić się popijając zimną, owocową granitę.

To czwartkowe popołudnie na długo pozostanie w naszych wspomnieniach. Był to dzień wyjątkowy. Wszyscy mieli dla siebie czas, rodzice dla dzieci, dzieci dla rodziców. Miejmy nadzieję, że takich chwil będzie jak najwięcej.

Serdecznie dziękujemy właścicielom firm: Dubimex oraz Dubielak za kiełbaski i pieczywo na naszą uroczystość.