NASZA SZKOŁA NA FESTIWALU GAMA

W czwartek 20 maja 2021 r. w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbył XXVI Przegląd Muzyczny „Gama” o zasięgu regionalnym. W tym roku z powodu pandemii w Przeglądzie nie brała udział licznie zgromadzona publiczność, jak we wcześniejszych latach. Uczestników jednak nie zabrakło. Młodzi artyści mogli zaprezentować się w prezentacji solowej lub zespołowej w trzech kategoriach: wokalnej, wokalno-instrumentalnej oraz w instrumentalnej. Uczestnicy mogli zaprezentować jeden utwór w następujących przedziałach wiekowych: przedszkole. klasy I-III szkoły podstawowej, klasy IV-VI szkoły podstawowej, klasy VII-VIII szkoły podstawowej  oraz szkoły ponadpodstawowe. Występy uczestników oceniało czteroosobowe Jury.

W tym roku na Przegląd zgłosiło się ok. 45 uczestników w kategorii wokalnej i instrumentalnej.

W tym roku Punkt Przedszkolny w Naszej Szkole reprezentowały trzy dziewczynki z Grupy „Motylków”. Ze Szkoły w Przeglądzie uczestniczyły dwie uczennnice: Jedna z klas IV-VI oraz grupa z klas VII-VIII.

Wyniki XXVI Przeglądu „Gama”:

Z naszego Punktu Przedszkolnego, Adrianna Dołęgowska zajęła pierwsze miejsce. Ze Szkoły z klas IV-VI Zosia Ciszewska zajęła trzecie miejsce  oraz Dominika Wiśniewska, która reprezentowała klasy VII-VIII zdobyła pierwsze miejsce. Do konkursu przygotowała Pani Katarzyna Lisicka.

Gratulujemy wszystkim naszym uczestnikom udziału w Przeglądzie i  Laureatom, życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy innych uczniów do uczestnictwa w muzycznych zmaganiach w przyszłości.