DZIECI LUBIĄ MISIE, MISIE LUBIĄ DZIECI

 25 listopada to Dzień Pluszowego Misia.  W naszej szkole także pamiętaliśmy o tym,  by prześliczne pluszaczki mogły radośnie „obchodzić” swoje święto.  Z inicjatywy samorządu szkolnego oraz Koła Miłośników Książki spędziliśmy ten dzień bardzo intensywnie.

Mięciutkie maskotki towarzyszyły nam wszędzie, wspólnie z nimi uczyliśmy się i bawiliśmy na przerwach. Dzięki temu nawet najtrudniejsze zadania nie były aż takim wyzwaniem. Pluszowe, kolorowe misie nie odstępowały małych i dużych,  zdarzało się nawet, że były większe od swoich właścicieli, co wywoływało uśmiech na twarzach nie tylko maluchów, lecz także nauczycieli. Dodatkowo starsze  uczennice czytały przedszkolakom wiersze o niedźwiadkach, a nasi młodsi koledzy z klas I-III przygotowali wspaniałe prace plastyczne przedstawiające  cudowne misiaczki. 

Dzień minął szybko, kolorowo i przytulnie, bo każdy z nas miał swoją ukochaną przytulankę, niezastąpioną na wszelkie troski maskotkę. Misie-jesteście wspaniałe,  tulimy Was mocno, bo zawsze jesteście z nami!